Studio Dobrego Smaku

więcej

Sztuka Programowania i Modelowanie 3D

więcej

Warsztaty dla Młodych Odkrywców- cykl

więcej

"Dym zaklęty w kostce - SUCHY LÓD!"

więcej

PRZYJĘCIA URODZINOWE

Przyjęcie urodzinowe w formie warsztatów. Bo nauka nie musi być nudna i potrafi bawić. Może być zabawą, tak jak zabawa może być nauką.

• Wystrzałowo- chemiczne wybuchy w roli głównej
Czy można mieć własny wulkan? Czy lawa musi być gorąca? A czy można lewitować? Są takie pytania dzieci, na które można odpowiedzieć przedstawiając eksperymenty chemiczne. Zabawę poprowadzi Duch Wiedzy, który wyjaśni jak stworzyć pastę do zębów dla słonia, wywoła dżina z butelki i pomoże spełnić urodzinowe życzenie jubilata. Wystrzałowe urodziny łącząc zabawę z nauką pozwalają na spędzenie czasu w zaskakujący i nietypowy sposób.
Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 5-10 lat.

• Tęczowo - najbardziej kolorowe godziny życia
Urodziny we wszystkich kolorach tęczy pozwolą pokolorować ten wyjątkowy dzień w życiu jubilata. Uczestnicy będą mogli m.in. przekonać się, że wykonanie słodkiej tęczy jest możliwe, a mleko jest dobrym materiałem do malowania. Chromotografia nie będzie już tajemnicą a wirująca tarcza barw odkryje przed nimi swe oblicze. Na urodzinach nie zabraknie wielkich baniek mydlanych mieniących się barwami tęczy. Jubilat zaś otrzyma barwny portret.
Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 5-10 lat.

• Magiczno - czarodziejskie sztuczki magiczne
Młodzi Magicy dokonają rzeczy prawie niemożliwych. Urodziny Magiczne przeniosą dzieci w zaczarowany świat magii, gdzie jedno zaklęcie powoduje, że dzieją się rzeczy niemożliwe. Za pomocą zaklęcia przywołają magiczny śnieg. Zobaczą jak uwięzić ducha w wielkiej bańce mydlanej i przygotować pyszne kolorowe napoje. A wszystko w tajemniczej mgle z suchego lodu, którego kryształki będą głównym składnikiem czarów.
Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6-12 lat.

• W świecie logiki - łamigłówkowa rozrywka
Wkraczając w tajemniczy świat logiki dzieci wcielą się w rolę matematyków. Odkryją, że matematyka i logika mogą być naprawdę fajne! Sprawdzą jak nasz mózg funkcjonuje i na jakie pułapki jest narażony oraz czy da się go przechytrzyć? Zagadki logiczne, łamigłówki, magiczne liczby, ćwiczenia na rozgrzewkę to wszystko podczas urodzin w świecie logiki.
Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 9-12 lat.


Czas trwania: 2,5 godziny.
Cena 60 złotych uczestnik (poniżej 10 osób stała cena: 600 złotych)

Grupa od 10-20 osób. 
Imprezy odbywają się w weekendy.
Informacje i rezerwacje: tel. 12 289 17 94, 603 968 952


Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kampus Wielicki