Warsztaty dla grup zorganizowanych

więcej

Sztuka Programowania

więcej

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

więcej


30-09-2015

Kursy przygotowujące do matury 2016

Matura 2016

Chcesz zostać lekarzem, farmaceutą, dietetykiem, pilotem, konstruktorem ..? Zwiększ swoją szansę na maturze z chemii, fizyki, j. angielskiego …. ! Już dziś zapisz się na nasze kursy przygotowujące do jednego z najważniejszych egzaminów w Twoim życiu. Jako pierwsi w Wieliczce oferujemy zarówno kursy teoretyczne jak i laboratoryjne! Ucz się pod okiem egzaminatorów i nauczycieli akademickich. Zaufaj profesjonalistom.
W skrócie
Kurs prowadzony jest przez doświadczonych nauczycieli, egzaminatorów maturalnych. Na każdych zajęciach otrzymasz arkusz, w którym ujęta jest część teoretyczna oraz zadania wraz z kluczem odpowiedzi. Zgromadzone podczas zajęć materiały stanowią idealną podstawę do powtórek przed egzaminem. Zadania pojawiające się w każdym arkuszu ukierunkowane są na potrzeby zadań maturalnych przygotowanych według wymagań CKE na rok 2016.
Wysoki poziom prowadzonych zajęć umożliwi Ci zdobycie ponadprzeciętnej wiedzy i dostanie się na najbardziej prestiżowe studia (np. kierunek lekarski, farmację, biotechnologię, inżynierski …).
Kuźnia Wiedzy to jeden z ośrodków edukacyjnych, który zlokalizowany jest w Kampusie Wielickim. W Kuźni Wiedzy prowadzimy warsztaty dla szkół oraz kursy przygotowujące do matury z chemii, fizyki, j. angielskiego…..
W Kuźni Wiedzy każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego załóż fartuch i wejdź do świata Kuźni Wiedzy.
 
powrót
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kampus Wielicki