Studio Dobrego Smaku

więcej

Sztuka Programowania i Modelowanie 3D

więcej

Warsztaty dla Młodych Odkrywców- cykl

więcej

"Czy można oszukać siłę nacisku i zbudować papierowy most?"

więcej


10-02-2018

Kuźnia Wiedzy II semestr

Inspirujemy, Odkrywamy, Eksperymentujemy

Serdecznie zapraszamy Młodych Naukowców do skorzystania z ofert Kuźni Wiedzy w Nowym Semestrze. Przygotowaliśmy ofertę dla dzieci oraz młodzieży.Zachęcamy do skorzystania z naukowych aktywności w Kampusie Wielickim

Grupy zorganizowane, szkoły, przedszkola zapraszamy na naukową przygodę podczas warsztatów interaktywnych od poniedziałku do piątku. Podczas 90 minutowych zajęć odkrywamy tajniki 6 dziedzin naukowych: matematyka, fizyka, biologia, chemia, geografia, muzyka. Tematyka zajęć dostosowana jest do wieku, możliwości percepcyjnych, zainteresowań uczestników. Dajemy możliwość poszerzenia wiadomości zdobytych w szkole. Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych instruktorów przy użyciu profesjonalnych pomocy dydaktycznych. Uczestnikom zapewniamy niezbędne materiały ochronne, a doświadczenia przez nich przeprowadzone wykonywane są przy użyciu bezpiecznych substancji.

Oferta warsztatów dostępna w zakładce: Oferta- Oferta dla szkół i przedszkoli

Dla Młodych Odkrywców chcących zgłębiać tajniki wiedzy, odkrywać i inspirować przygotowaliśmy ofertę warsztatów w co drugą sobotę miesiąca. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 5-12 lat.

Zaletą takich warsztatów jest:
• Praca w małych grupach, podzielonych ze względu na wiek uczestników
• 90 minutowa przygoda z nauką
• Praca metodą eksperymentu

Warsztaty w Kuźni Wiedzy pomogą dziecku: lepiej zrozumieć świat nauki, rozwijać umiejętność kreatywnego i analitycznych oraz logicznego myślenia.

Tematy i terminy warsztatów znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce OFERTA.

Nie zapominamy również o jubilatach. Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 5-12 lat do spędzenia z Kuźnią Wiedzy naukowych urodzin. Podczas 2,5 godzinnej imprezy uczestnicy wcielą się w role fizyków, chemików, jak również w rolę magików. Sprawdzimy czy nasz umysł stawia pułapki, a jeśli tak to jak z nich wybrnąć. Bawić się nauką to nasza dewiza

W NASZEJ OFERCIE NIEZABRAKNIE RÓWNIEŻ NOWOŚCI! 

Zapraszamy do skorzystania z oferty Kuźni Wiedzy połączonej zwiedzaniem Kopalni Soli Wieliczka na Trasie Górniczej. Oferta dla klas IV-VII oraz gimnazjów. Podczas około 4 godzin pobytu w kopalni uczestnicy wcielają się w rolę młodych górników i poznają charakterystyczne czynności dla pracy pod ziemią. Po zakończeniu wycieczki dzieci uczestniczą w warsztatach interaktywnych „Słony Kamień- Sól Kamienna” prowadzonych przez trenerów Kuźni Wiedzy.

Specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży przygotowaliśmy również ofertę wyjazdowych pokazów naukowych oraz warsztatów interaktywnych z chemii. Oferta skierowana jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. Czas trwania to 45 minut.

W naszej ofercie nie zabraknie również pikników naukowych, spotkań z naukowcami oraz widowisk.

Mottem każdego warsztatu w Kuźni Wiedzy są słowa Konfucjusza:
„Powiedz, a zapomnę.
Pokaż- zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 12 289 17 94, 603 968 952.
Zapisy przez PANEL KLIENTA: www.kuzniawiedzy.pl/panel
FB: #kuzniawiedzywieliczka

Serdecznie zapraszamy!
 
powrót
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kampus Wielicki