Warsztaty dla grup zorganizowanych

więcej

Sztuka Programowania

więcej

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

więcej

Ferie Młodego Anglisty

Drogi Rodzicu, Zastanawiasz się jak zapewnić swojemu dziecku ciekawe i interesujące ferie zimowe, dobrze trafiłeś. Kuźnia Wiedzy zaprasza „ Młodych Anglistów” na ferie z językiem angielskim.

więcej

Konstrukcje z marzeń

Planeta i miasto przyszłości, rakieta kosmiczna, oczyszczacz powietrza, motywator – to tylko niektóre z motywów prac złożonych na konkurs „Konstruktorzy marzeń” zorganizowany przez Kuźnię Wiedzy. Jego laureatom wręczono nagrody podczas uroczystej gali. Przy tej okazji każdy z nich opowiedział o motywach przyświecających powstawaniu prac.

więcej

Co wspólnego ma płatek śniegu z kalafiorem?

Złoto w przyrodzie Co łączy płatek śniegu i kalafior? Co ma wspólnego matematyka z przyrodą? Okazuje się, że bardzo wiele. Matematyka bowiem może być pomocna w rozumieniu przyrody, a liczby są doskonałym narzędziem do jej opisywania i porządkowania.

więcej
 

GALA WRĘCZENIA NAGRÓD

konstruktorzy marzeń Konkurs "Konstruktorzy Marzeń" rozstrzygnięty. Zapraszamy na Uroczystą Galę wręczenia nagród 10.12.2016 o godzinie 12:00 w Auli Kampusu Wielickiego. Podczas gali odbędzie się wykład Pana Dominka Suszalskiego (Instytut Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego) Temat: „Latarnie morskie – drogowskazy w ciemnościach”. Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe dyplomy.

więcej

Konstruktorzy marzeń

Konkurs dla Młodych Odkrywców „Konstruktorzy marzeń”
Regulamin Konkursu

więcej

W jaki sposób nasz organizm jest silny i zdrowy?

Silny i zdrowy organizm. Co decyduje o tym, że organizm ludzki jest silny i zdrowy? Odpowiedzi na to pytanie poszukiwali uczestnicy warsztatów interaktywnych zorganizowanych przez Kuźnię Wiedzy.

więcej
 

Warsztaty Interaktywne 2016/2017

W sobotnie co drugie dopołudnia Młodzi Odkrywcy mogą zgłębiać tajniki otaczającego nas świata w grupach:

więcej

Bezpieczna podróż z Młodymi ratownikami

Podróże są wspaniale, ale żeby takie były muszą być bezpieczne. Zasadom bezpiecznego podróżowania oraz zachowaniom w sytuacjach zagrożenia poświęcone były warsztaty interaktywne w Kuźni Wiedzy. Młodzi ratownicy uczyli się także praktycznego udzielania pierwszej pomocy.

więcej

Dlaczego ?

To jedno z najczęstszych pytań, z którymi ma do czynienia fizyka. Pojawia się ono, gdy ludzie starają się dociec zachodzących w świecie zjawisk. W ich wyjaśnianiu pomocna jest fizyka, co doskonale wychwycili uczestnicy warsztatów w Kuźni Wiedzy, których tematem był prąd jako źródło światła.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kampus Wielicki