Warsztaty dla grup zorganizowanych

więcej

Sztuka Programowania

więcej

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

więcej

Kuźnia Wiedzy w Kopalni Soli "Wieliczka"

Nowym pomysłem na pobyt w Kopalni Soli Wieliczka jest połączenie Trasy Górniczej z warsztatami naukowymi prowadzonymi przez trenerów Kuźni Wiedzy.

więcej

Warsztaty biologiczne- zapisy

Serdecznie zapraszamy Młodych Biologów w wieku 5-12 lat na sobotnie warsztaty interaktywne w Kuźni Wiedzy.

więcej

Skały budujące naszą planetę

Skały, skały, skały...... Tematem sobotnich Warsztatów Interaktywnych prowadzonych w Kuźni Wiedzy były „Skały budujące naszą planetę”. Uczestnicy zajęć zamienili się na czas ich trwania w prawdziwych Geologów.

więcej
 

Warsztaty sobotnie- zapisy!

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5-12 lat na sobotnie warsztaty naukowe w Kuźni Wiedzy.

więcej

Słoneczna karuzela- warsztaty naukowy

A jednak się kręci. Do takiego wniosku doszli uczestnicy Warsztatów Interaktywnych w Kuźni Wiedzy. Chodzi oczywiście o Ziemię, która była tematem zajęć. Sama zaś teza została poparta szeregiem doświadczeń, które przekonały nawet tych najbardziej nieprzekonanych.

więcej

Warsztaty sobotnie z fizyki

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5-12 lat na kolejne sobotnie warsztaty naukowe w Kuźni Wiedzy. Młodzi Naukowcy wcielą się w rolę Fizyków.

więcej
 

W świecie Tangramii- warsztat naukowy

Matematyka może być fajna, nawet jeżeli chodzi o tak zawiłe tematy jak geometria. Poradziły sobie z nim bez problemu zarówno sześciolatki jak i starsi uczestnicy warsztatów. Trójkąty, kwadraty, pięciokąty przestały mieć przed nimi tajemnice. Dzieci wkroczyły w fascynujący świat tangramów.

więcej

Pakiet Edukacyjno- Rozrywkowy

Specjalnie z myślą o grupach zorganizowanych Kuźnia Wiedzy i Kino Kampus serdecznie zapraszają do skorzystania z Pakietu Edukacyjno- Rozrywkowego.

więcej

Tajemnice soli- warsztat naukowy

Zwykła czy niezwykła cząsteczka soli? – to pytanie, na które odpowiedzi szukali uczestnicy warsztatów naukowych zorganizowanych przez Kuźnię Wiedzy. Okazuje się bowiem, że niepozorny kryształek białego kruszcu kryje w sobie niezwykłe tajemnice. Mali naukowcy zgłębiali je pod okiem Eweliny Majerskiej, która przygotowała dla nich mnóstwo ciekawych doświadczeń.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kampus Wielicki