Warsztaty dla Młodych Odkrywców

nowy semestr 2018/2019

więcej

Kuźnia Wiedzy pełna eksperymentów!

nowy semestr 2018/2019

więcej

Mikołajki w Kampusie Wielickim

oferta specjalna dla grup zorganizowanych

więcej

Wieczór Andrzejkowy z Piżama Party

Andrzejki w Kampusie Wielickim

więcej

Kuźnia Wiedzy w Gminie Wieliczka- harmonogram GRUDZIEŃ

zajęcia dla dzieci i młodzieży

więcej

Ferie 2019

półkolonie w Kampusie Wielickim

więcej

Warsztaty dla grup zorganizowanych

Kuźnia Wiedzy – to niezwykłe miejsce, w którym każdy młody człowiek znajdzie coś interesującego dla siebie. Tutaj może poszerzyć swoją wiedzę, wyjść poza szkolne mury, uczyć się poprzez zabawę.

więcej

Kuźnia Wiedzy pełna pomysłów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Kuźni Wiedzy w nowym roku szkolnym 2017/2018. W nowym roku szkolnym przygotowaliśmy ciekawą ofertę dla dzieci, młodzieży, a nawet rodziców.

więcej

"Rodzinna Kuźnia Wiedzy"

Czas wolny rodzica z dzieckiem spędzony na warsztatach naukowych to nowy pomysł Kuźni Wiedzy w Kampusie Wielickim.

więcej
 

Konkurs "Planszówka z klasą"

Prace z papieru, filcu, drewna, a także ogromnych rozmiarów przygotowali uczestnicy konkursu ogłoszonego przez Kuźni Wiedzy dla klas:"Planszówka z klasą". Podczas uroczystej Gali 13 czerwca wręczono nagrody i pamiątkowe dyplomy konkursowiczom. W trakcie tego spotkania nagrodzeni uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania idei jaka przyświecała ich pracom, opowiedzieć skąd czerpali inspiracje i pomysły na wykonanie gry planszowej.

więcej

GALA WRĘCZENIA NAGRÓD

Zapraszamy na Uroczystą Galę wręczenia nagród 13.06.2017 o godzinie 9:30 w Auli Kampusu Wielickiego (wejście przez Kino Kampus). Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe dyplomy.

więcej

Warsztaty interaktywne- zapisy ruszyły

Serdecznie zapraszamy Młodych Naukowców w wieku 5 – 12 lat na interaktywna warsztaty w Kuźni Wiedzy, co drugą sobotę miesiąca - START 16. 09. 2017 r.

więcej
 

KINO KAMPUS

Po prawie rocznej pracy nadszedł czas na pierwsze od wielu wielu lat Kino w Wieliczce. Witamy Was serdecznie i zaczynamy od publikacji strony oraz zaprezentowania repertuaru. Już teraz możecie rezerwować i kupować bilety na wszystkie seanse w okresie 26 maja - 8 czerwca.

więcej

Kampus na lato- wakacje pełne atrakcji

Półkolonie piłkarska, przyrodnicza, taneczna i artystyczna, ponadto zabawy integracyjne, gry terenowe, warsztaty kulinarne, seanse filmowe i zajęcia w Kuźni Wiedzy. To wszystko w ofercie wakacyjnej Kampusu Wielickiego na wakacje.

więcej

Tajemnice ludzkiego szkieletu

Tajemnice ludzkiego szkieletu Taką nazwę nosiły ostatnie warsztaty interaktywne w Kuźni Wiedzy. Ich uczestnicy zgłębiali zagadnienia związane ze szkieletem. Mimo, że nie widoczny dla oka pełni niezwykle ważną rolę w życiu człowieka. Bez niego nie mógłby on ani funkcjonować, ani po prostu żyć.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kampus Wielicki