Studio Dobrego Smaku

więcej

Sztuka Programowania i Modelowanie 3D

więcej

Warsztaty dla Młodych Odkrywców- cykl

więcej

Smaczna strona chemii: ile słodkości jest w słoności?

więcej

Niewidzialna siła

W świecie występują zjawiska, które kiedyś budziły zdziwienie a nawet lęk. Sądzono, że kryje się za nimi jakaś niewidzialna siła. Okazuje się, jak bardzo może być to pozorne przeświadczenie. Wystarczą doświadczenia, żeby przekonać się, że tego, czego nie można dostrzec, można wyjaśnić za pomocą praw fizyki.

więcej

Warsztat z fizyki- zapisy!

Serdecznie zapraszamy na kolejny warsztat z cyklu "Młody Odkrywca" dzieci w wieku 5-12 lat. Inspiruj się, Odkrywaj i Eksperymentuj z Kuźnią Wiedzy.

więcej

Miasta XXI wieku- warsztat

Nieodłącznym elementem współczesnego świata są miasta. Jak obecnie wyglądają one w różnych częściach globu? Jak podróżować i nie stracić orientacji? Z takimi pytaniami zderzyli się uczestnicy warsztatów interaktywnych w Kuźni Wiedzy.

więcej
 

Warsztaty dla Młodych Odkrywców- zapisy

Serdecznie zapraszamy na kolejny cykl warsztatów dla "Młodych Odkrywców" dzieci w wieku 5-12 lat. Inspiruj się, Odkrywaj i Eksperymentuj z Kuźnią Wiedzy.

więcej

Wokół DNA

Tematem sobotnich warsztatów interaktywnych w Kuźni Wiedzy był popularny nośnik informacji genetycznej DNA. Ich uczestnicy poznali co kryje się za skrótem DNA, na zakończenie zaś, sami zbudowali własne modele genetyczne DNA.

więcej

Kuźnia Wiedzy II semestr

Serdecznie zapraszamy Młodych Naukowców do skorzystania z ofert Kuźni Wiedzy w Nowym Semestrze. Przygotowaliśmy ofertę dla dzieci oraz młodzieży.

więcej
 

Wielicka Karta Dużej Rodziny 3+

Wychodząc naprzeciw rodzinom wielodzietnym od 1 lutego Kuźnia Wiedzy przystąpiła do „Wielickiej Karty Dużej Rodzin 3+”.

więcej

Warsztaty biologiczne 10.02.2018- zapisy!

Serdecznie zapraszamy Młodych Odkrywców w wieku 5-12 lat na biologiczne eksperymenty podczas interaktywnych warsztatów w Kuźni Wiedzy.

więcej

W laboratorium Noblistki- 27.10.2018

Badanie odczynu wodorotlenków i kwasów, strącanie osadu soli, rozkład termiczny chlorku amonu, elektryzowanie, właściwości wody czy iluzja optyczna – to część tematów, które pojawiły się w czasie warsztatów interaktywnych w Kuźni Wiedzy.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kampus Wielicki