Kuźnia Wiedzy pełna eksperymentów!

nowy semestr 2018/2019

więcej

Warsztaty dla Młodych Odkrywców - zapisy na cykl

więcej

Warsztat "Wnętrze komórki"

Komórka jest podstawową jednostką życia każdego organizmu, nie wierzycie? Młodzi Biolodzy przekonali się o tym na warsztatach interaktywnych w Kuźni Wiedzy 18. Listopada. A wszystko to w oparciu o badania, obserwację i wnioski.

więcej

Kuźnia Wiedzy w Kopalni Soli "Wieliczka"

Nowym pomysłem na pobyt w Kopalni Soli Wieliczka jest połączenie Trasy Górniczej z warsztatami naukowymi prowadzonymi przez trenerów Kuźni Wiedzy.

więcej

Warsztaty biologiczne- zapisy

Serdecznie zapraszamy Młodych Biologów w wieku 5-12 lat na sobotnie warsztaty interaktywne w Kuźni Wiedzy.

więcej
 

Skały budujące naszą planetę

Skały, skały, skały...... Tematem sobotnich Warsztatów Interaktywnych prowadzonych w Kuźni Wiedzy były „Skały budujące naszą planetę”. Uczestnicy zajęć zamienili się na czas ich trwania w prawdziwych Geologów.

więcej

Warsztaty sobotnie- zapisy!

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5-12 lat na sobotnie warsztaty naukowe w Kuźni Wiedzy.

więcej

Słoneczna karuzela- warsztaty naukowy

A jednak się kręci. Do takiego wniosku doszli uczestnicy Warsztatów Interaktywnych w Kuźni Wiedzy. Chodzi oczywiście o Ziemię, która była tematem zajęć. Sama zaś teza została poparta szeregiem doświadczeń, które przekonały nawet tych najbardziej nieprzekonanych.

więcej
 

Warsztaty sobotnie z fizyki

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5-12 lat na kolejne sobotnie warsztaty naukowe w Kuźni Wiedzy. Młodzi Naukowcy wcielą się w rolę Fizyków.

więcej

W świecie Tangramii- warsztat naukowy

Matematyka może być fajna, nawet jeżeli chodzi o tak zawiłe tematy jak geometria. Poradziły sobie z nim bez problemu zarówno sześciolatki jak i starsi uczestnicy warsztatów. Trójkąty, kwadraty, pięciokąty przestały mieć przed nimi tajemnice. Dzieci wkroczyły w fascynujący świat tangramów.

więcej

Pakiet Edukacyjno- Rozrywkowy

Specjalnie z myślą o grupach zorganizowanych Kuźnia Wiedzy i Kino Kampus serdecznie zapraszają do skorzystania z Pakietu Edukacyjno- Rozrywkowego.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kampus Wielicki