Kuźnia Wiedzy pełna eksperymentów!

nowy semestr 2018/2019

więcej

Warsztaty dla Młodych Odkrywców - zapisy na cykl

więcej

Sztuka Programowania - zapisy

więcej

Warsztaty dla grup zorganizowanych

więcej

Harmonogram zajęć 27.01.2018

Serdecznie zapraszamy Młodych Naukowców na zajęcia rozwijające w ramach projektu "Kuźnia Wiedzy w Gminie Wieliczka"

więcej

Warsztaty chemiczne 27.01.2018- zapisy!

Serdecznie zapraszamy Młodych Odkrywców w wieku 5-12 lat na chemiczne eksperymenty podczas interaktywnych warsztatów w Kuźni Wiedzy.

więcej

Matematyczne portrety- warsztaty

Czy sznurkiem i lusterkiem można wymalować matematyczne portrety? – z takim pytaniem zmierzyli się uczestnicy warsztatów interaktywnych zorganizowanych przez Kuźnię Wiedzy. W roli głównej wystąpiły figury.

więcej
 

Harmonogram zajęć 20.01.2018

Serdecznie zapraszamy Młodych Naukowców na warsztaty w ramach projektu "Kuźnia Wiedzy w Gminie Wieliczka"

więcej

Nowy semestr w Kuźni Wiedzy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Kuźni Wiedzy w II semestrze 2018 roku. Przygotowaliśmy specjalną ofertę warsztatów i pokazów naukowych.

więcej

Kuźnia Wiedzy w Gminie Wieliczka

Tajemnice ludzkiego DNA, wstęga Möbiusa i kształtowanie wyobraźni przestrzennej, tajemnice ludzkiego szkieletu, nieznane oblicza C02- suchy lód – to nie nagłówki artykułów czasopism naukowych, ale tematyka wybranych zajęć, w których brali udział uczniowie szkół podstawowych z gminy Wieliczka w ramach projektu realizowanego przez Powiatowy Park Rozwoju s p. z o.o. w partnerstwie z Gminą Wieliczka.

więcej
 

Harmonogram zajęć 13.01.2018

W ramach projektu: "Kuźnia Wiedzy w Gminie Wieliczka" zapraszamy dzieci na warsztaty naukowe rozwijające umiejętności z matematyki oraz z przyrody, które odbędą się 13 stycznia 2018 roku.

więcej

Warsztaty "Oko w oko"

Czy oko ludzkie widzi to na co patrzy? – to temat warsztatów interaktywnych w Kuźni Wiedzy i zarazem zagadka, którą próbowali rozwikłać biorące w nich udział dzieci. Zadania nie ułatwiały przyrządy optyczne ani też… czekolada, która stała się jednym z prawdziwych wyzwań.

więcej

Warsztaty w Kopalni Soli "Wieliczka"

I ruszyliśmy..... Pierwsze warsztaty "Słony Kamień- Sól Kamienna" już za nami. Po intensywnym ok. 3 godzinnym zwiedzaniu korytarzy Kopalni, Młodzi Górnicy podczas warsztatów przygotowanych przez trenerów Kuźni Wiedzy wcielili się w rolę Młodych Chemików.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kampus Wielicki