Warsztaty dla grup zorganizowanych

więcej

Sztuka Programowania

więcej

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

więcej

Klaun Feliks w Kuźni Wiedzy

Klaun, zjawiska z zakresu fizyki i chemii oraz pełne entuzjazmu dzieci – tak najkrócej można opisać widowisko naukowe zorganizowane przez Kuźnię Wiedzy w ramach dnia otwartego w Kampusie Wielickim. Dostarczyło ono nie tylko sporej dawki wiadomości, ale także radości. Pokazało, że można doskonale łączyć naukę z zabawą.

więcej

Kursy przygotowujące do matury 2016

Chcesz zostać lekarzem, farmaceutą, dietetykiem, pilotem, konstruktorem ..? Zwiększ swoją szansę na maturze z chemii, fizyki, j. angielskiego …. !

więcej

Warsztaty Interaktywne

Kuźnia Wiedzy nieustannie się rozwija i wzbogaca ofertę. Specjalnie z myślą o Waszych pociechach przygotowałyśmy blok cyklicznych warsztatów popularno-naukowe dla Młodych Odkrywców w trzech grupach :

więcej
 

Wakacje z Kuźnią Wiedzy

Półkolonie w Kampusie Wielickim stały się już tradycją ale po raz pierwszy Kuźnia Wiedzy współtworzyła to przedsięwzięcie.

więcej

To jest chemia!

Czy wiesz z czego składa się świat? Uczestnicząc w tych warsztatach możesz poznać podstawowe elementy chemii jakimi są pierwiastki, z których składają się związki oraz na wszystko co nas otacza.

więcej

Matematyka jest wszędzie

Co ma wspólnego matematyka z jednym z największych filozofów antycznej Grecji albo trójkąty z budową świata. Uczniowie czasem są przekonani że niewiele.

więcej
 
Powiat Wielicki Gmina Wieliczka Solne Miasto Grupa Moon CKiT Wieliczka Kampus Wielicki